Bu haber kez okundu.

FİKİRTEPEHABER.com yayın politikası ve ilkelerimiz ...

 FİKİRTEPEHABER.com yayın politikası ve ilkelerimiz ...

FİKİRTEPEHABER.com olarak etik medya yayını ve sosyal sorumluluk içerisinde ilgili tüm kesimlerden gelen tüm görüş ve iddiaları ilgili tarafa yansıtmaktayız. Herkesin görüş ve düşüncelerine sonuna kadar açık olarak, İlgili taraflardan veya Firmadan gelecek belgeli tüm cevapları da hiç bir ayrım yapmadan tarafsız ve objektif gazetecilik gereği yayınlayacağımızı tekraren belirtmek isteriz. Yaptığımız ve yapacağımız yayınlarımızın, kişilik haklarını karalamak değil, ifade özgürlüğü içerisinde  topluma maal olmuş kurum ve/veya şahsın hakkındaki belgeli veya diğer tarafı da etkileyen çalışmaları hakkında doğrudan ve objektiflikten şaşmadan kaynağından haber almak ve vermek olduğunu ifade etmek isteriz. Bu yayınlarımızı yaparken de Anayasal sınırlar ve güvence içerisinde haber alma ve verme hakkımızı kullanmaktayız.  FİKİRTEPEHABER.com olarak, Anayasal sınır ve güvenceler haricinde, gerçek belge ve şahitleri ile Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesinin m.10/f.1'e göre, '' Herkes ifade özgürlüğü hakkına sahiptir. Bu hak, kamu makamlarının müdahalesi olmaksızın ve ülke sınırları gözetilmeksizin, kanaat özgürlüğünü ve haber ve görüş alma ve de verme özgürlüğünü de kapsar.'' Sözleşme'ye göre ifade özgürlüğü sadece konuşma, anlatma tarzındaki ifadelerle sınırlı olmayı ifadeyi mümkün kılan her türlü vasıtayı kullanmayı ve gündelik hayata, bilime, sanata, sosyal hayata, ekonomiye dair her türlü bilgi ve düşüncenin aktarılmasını güvenceye alır'' çerçevesinde yayın yaptığımızı özellikle vurgulamak isteriz.

Anayasal ve Avrupa İnsan Hakları Fikir Özgürlüğü güvencesi altında olan haber alma ve verme özgürlüğü ve eleştirel sınırlar içerisinde kalan yayınlarımız çerçevesinde ki iyi niyetli ve sosyal sorumluluk bilinciyle yaptığımız yayınlarımızdan veya sorularımızdan dolayı, sorulan sorular ve yöneltilen görüşlere karşı aksi beyan haricinde belge ispatı yapmadıkça hiç kimse bizi tehdit edemez, zan altında bırakamaz !

ajansFİKİRTEPE Hukuk Birimi

banner23
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
fikirtepeli 8 yıl önce

bir de okuyana bakmak lazım , şaşıysa gazetecilerin işi daha zor :)

Avatar
Fikirtepe 8 yıl önce

Nuhoğlu firmasından gelen tekzibi, düzeltme metnini niçin eski haberlerin arasına koydunuz?kimse okumasın diye mi? Asparagas haberinizi herkes okusun bence.yeni haberi ilk haber olarak verin...

Avatar
Osman 8 yıl önce

Erhan bey bu ağır bir itham kanıtınız varmı vardır inşAllah :)

Avatar
Fikirtepe 8 yıl önce

Nuhoğlu firmasından gelen tekzibi, düzeltme metnini niçin eski haberlerin arasına koydunuz? Görünmesin,belli olmasın diye mi? İlk haber yapsanıza,herkes okusun!!!

Avatar
Fikirtepe 8 yıl önce

Nuhoğlu firmasından gelen tekzibi, düzeltme metnini niçin eski haberlerin arasına koydunuz? Görünmesin,belli olmasın diye mi? İlk haber yapsanıza,herkes okusun!!!

Avatar
Mehmet 8 yıl önce

Başka insanlara laf söylemek çok kolay tabii ki; biraz da dürüstlüğü öğretirken, dürüst olmak lazım. Doğru mudur?

Avatar
vatandaş 8 yıl önce

fikirtepe habere her görüşteki vatandaşa söz hakkı verdiği için teşekkür ediyoruz

Avatar
Hatice 8 yıl önce

Haklısınız Mehmet bey keza dürüstlük anlatılmaz ben dürüstüm denmez.
Dürüst davranılır ve taktirini kişiler yapar
Dürüst ol demek kolaydır
Ama dürüst olup örnek olmak zor.
Herkes düzgün zaten katılın bile mutlaka bir kılıfı var.
Örnek insanız demiyelim örnek insan olalım bırakalım görsünler