Bu haber kez okundu.

Dev inşaat şirketinin iflasına...!
 23 Eylül 1997 tarihinde 500.000 TL sermaye ile Fatih Kalpakçı, Tunis Kalpakçı ve Erkan Özdemir ortaklığında kurulan, İstanbul Atatürk Havalimanı, Bakü Tiflis Ceyhan Ham Petrol Boru Hattı, Susesi Otel ve Kongre Merkezi, Adana Hilton ve Sabancı Üniversitesi inşaatları ile en son Çamlıca Camisi inşaatında yer alan taşeron firmalardan biri olan, Rusya, Ukrayna, Kazakistan ve Libya’da çok sayıda projelerde işler yapan, halen Etiyopya’da, Kumburgaz ve Kağıthane’de devam eden projelerde işleri olan Hedef Yapı iflas etti.

Emlak Drem' de yazan bir habere göre, içinde bulunduğu finansal darboğazdan kurtulmak için zaman kazanmak isteyen Hedef Yapı 3 ay önce İstanbul Anadolu 1. Asliye Ticaret Mahkemesi’ne başvurarak konkordato davası açmış ve mahkeme de firmaya 2018/1179 sayılı kararıyla şirkete üç aylık geçici mühlet vermişti. Verilen süre sonunda durumun düzelmemesi üzerine İstanbul Anadolu 3. İcra Dairesi tarafından 21.01.2019 günü saat: 10:37’dan itibaren merkezi Sahrayıcedit Mahallesi Halk Sokak No:50 D:3 Erenköy – Kadıköy – İstanbul adresinde bulunan Hedef Yapı’nın iflasına karar verildi.

ajansFİKİRTEPE/www.fikirtepehaber.com

banner23

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
NEYZEN 11 ay önce

Yasin bey nerede bu büyük eylem çağrısı.Diller lal. Gözler ama oldu yine.

Avatar
fikirtepe magduru 11 ay önce

Başaran magdurları dilinizimi yuttunuz .hiç sesiniz çıkmıyor .yoksa halinizden memnunmusunuz

Avatar
BAŞARAN MAGDUR 11 ay önce

Başaran vinçleride söküp götürüyor .BEKLEYİN BAKALIM .

Avatar
fikirtelim 11 ay önce

lafları eveleyip gevelemeyin yeter artık 10 senedr bizler oyalanıyoz anka belasından kurtulayım derken şimdi kiptaşşşşşşşş

Avatar
fikirtelim 11 ay önce

seçimden sonra kesin çıt yok
baksana