Sahiplerine Ulaşılamayan Metruk Bina için Belediyeden Yıkımı Kararı!
 Burdur Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Burdur merkez Değirmenler Mahallesi Ayanoğlu Sokak Caddesi No: 2, 200 ada, 65 parsel üzerinde bulunan metruk binanın sahipleri olarak görülen Vesile Sözen ve iştirakçilerine bir türlü ulaşılamadı. İrtibat kurulamayan binanın yıkılma tehlikesi arz etmesi nedeniyle 27 Haziran 2019 tarihinde yapılan kontrolle raporlanarak, 26 Temmuz 2019 tarihinde taraflara tebliğ edildi.
Hak sahiplerinden Rıfat Yıldırım dışında kimseye ulaşılamayınca, söz konusu yapının yıkılma tehlikesi bulunması nedeniyle rapor ve yapı mahali yazısıyla yapının yıkılmasına karar verildi.




Yıkım kararı Belediye Başkanlığı tarafından ‘Değirmenler Mahallesi, Ayanoğlu Sokak Caddesi No: 2 adresli 200 ada, 65 parselde bulunan Vesile Sözen ve iştiraklerine ait taşınmaz yıkılma tehlikesi arz etmesi nedeniyle 27/06/2019 tarihinde taraflara tebliğ edilmiştir. Rıfat Yıldırım dışında diğer hak sahiplerine ulaşılamadığı, söz konusu yapının yıkılma zorunluluğu bulunduğu için rapor ve yapı mahali yazısı ile yapının yıkılacağı tarafımızca ilanen duyurulur” duyurusunda bulunuldu.

ajansFİKİRTEPE/www.fikirtepehaber.com
banner23

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
fikirtelim 2 ay önce

kesin fikirtepeyide öyle yapacaklar fırsatçılar