Bu haber kez okundu.

Özgür Basın ''Fikirtepe Haber'' Susturulamaz!!!
ÖZGÜR BASIN SUSTURULAMAZ!

Kadıköy - Fikirtepe kentsel dönüşüm bölgesinde yaklaşık 8 yıldır belgeler ve şahitler eşliğinde tarafsız olarak yayın yapan Fikirtepehaber'com'a şaşırtmayan bir tehdit daha!

Fikirtepehaber.com olarak yaptığımız yayınlar tüm kamuoyunun malumu ve yapılan haberler belgeler eşliğinde yayınlanmaktadır. Buna mukabil taraflar ile yapılan tüm görüşmelerimiz yada elimize ulaşan tüm belgeler kendi özel dosyalarımızda mevcuttur. Gerektiğinde bu dökümanları savcılığa verdiğimiz gibi bundan sonra da gerektiğinde vermekten çekinmeyeceğiz!  

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ANAYASASI
''
Basın hürdür, sansür edilemez!''


Yapılan haberler ve yayınlarla ilgili özgür basın susturulamaz ve menfaatler doğrultusunda yönlendirilemez, bu amaçla kesinlikle her hangi bir tehdit ve baskı oluşturulması dahi kabul edilemez.!

Yapılan haberler ve bunlarla ilgili ulaşabildiğimiz taraflarla birlikte yaptığımız her türlü görüşmelere dair içerik, yer ve zaman dahil tüm bilgiler hakkında en ufak bir şüphe ve tereddütümüz yoktur, bu konuda kimse bizi farklı imalarla suçlayamaz! Bu konuda en yetkili merci Yüce Türk adaleti ve savcılık makamıdır.

Fikirtepe'de Haberin Adresi ve Fikirtepe'nin Sesiyiz!

Fikirtepe halkı başta olmak üzere, tüm mağdurların sesi olmak için elimizden gelen gayret ve çabayı göstermemize ve tüm tarafların bilgisine başvurmamıza rağmen, belgeleriyle yapılan bazı haberler birilerini NEDEN RAHATSIZ EDİYOR!? Bu haberleri kaldırmamız ve gelen belgeleri yayınlamamamız noktasında tarafımıza yapılan baskı ve sindirme girişimleri bugüne kadar hiç bir işe yaramadı, bundan sonra da yaramayacaktır.

Kanular çerçevesinde herkesin kişilik haklarına ve mahremiyetine özen göstererek belgeler eşliğinde yayınlarımızı yaptık ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz, doğru bildiğimiz yoldan ŞAŞMAYACAĞIZ!

Vatandaşların anayasal hakkı olan bilgi edinme hakkını ENGELLEMEYE kimsenin gücü yetmez! Fikirtepehaber.com olarak vatandaşların tevecühü ve desteği başta olmak üzere anayasadan aldığımız güç ve haktan yana olan tavrımızı hiçbir baskı ve tehdit  engelleyemez.!

YETKİMİZİ ANAYASADAN, GÜCÜMÜZÜ HALKIMIZDAN ALIYORUZ!

Özgür basını sindirme girişimleri elbetteki tarihteki çöplüğünde yerini alacak ve savcılık makamlarında karşılığını bulacaktır. Fikirtepehaber.com olarak bizi doğru ve şeffaf bilfgiler eşliğinde,  görev addettiğimiz bu anayasal görevimizden dolayı hiç kimse alıkoyamaz. Kamuoyunun anaysal bilgi alma hakkını engelleyemez! Hele ki ortada yaklaşık 1000 mağdur aile varken. Kamuoyuna saygıyla duyurulur...

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ANAYASASI

''Basın hürdür, sansür edilemez!''

MADDE 26. – Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.

MADDE 27. – Herkes, bilim ve sanatı serbestçe öğrenme ve öğretme, açıklama, yayma ve bu alanlarda her türlü araştırma hakkına sahiptir.

MADDE 28. – Basın hürdür, sansür edilemez. Basımevi kurmak izin alma ve malî teminat yatırma şartına bağlanamaz. (İkinci fıkra mülga: 3.10.2001-4709/10 md.) Devlet, basın ve haber alma hürriyetlerini sağlayacak tedbirleri alır. Basın hürriyetinin sınırlanmasında, Anayasanın 26 ve 27 nci maddeleri hükümleri uygulanır.


ajansFİKİRTEPE / www.fikirtepehaber.com
banner23
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ziyaaaa :) 4 yıl önce

Özgür ve Tarafsız basın mı?? Ahaaha :) Kimin tetikçiliğini yaptığınız ayyuka çıktı, hala neyin peşindesiniz?

Avatar
Ali 4 yıl önce

Fikirtepe haber, yaptiginiz hizmetlerden dolayi tesekkur ediyoruz. Her zaman yanininizdayiz. Tehdit edenlerin isimlerini yayinlayin, kimlerse bizide tehtit etsinler.

Avatar
hkn 4 yıl önce

sen nasıl basınsın bğenmediğin yorumları siliyorsun

Misafir Avatar
hkn 4 yıl önce @hkn

ozaman buraya neden yorum bölümü koydun ne iddiası zaten herşey adli birimlere intikal etmiş gidin orada kendinizi savunun

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Admin 4 yıl önce @hkn

hkn rümuzlu arkadaş facebook üzerinden yorum yap. istediğin kişi ve kuruluş hakkında istediğin suçlamayı ve iddiaları ortaya atabilirsin.

Beğenmedim! (0)
Avatar
DELİKURT1 4 yıl önce

KİM TEHTİD ETTİYSE İSİMLERİNİ YAYINLAYIN O YAVŞAKLARIN.

Avatar
EYLEM 4 yıl önce

YASİN BEY HERKESİN HOŞUNA GİTMESEDE SEN DUYDUĞUNU ŞAHİT OLDUĞUNU VE GÖRDÜĞÜNÜ YAZIYORSUN KİMSENİN DE YALTAKÇILIĞINI YAPMIYORSUN HELAL OLSUN.BENCE BU TEHTİD EDEN ABİLERİ ACİL SAVCILIĞA BİLDİRMEN VATANDAŞLIK BORCU YANINDAYIZ ŞİKAYET ET

Avatar
Slm dmr 4 yıl önce

Son haberlere bakılırsa kimler olduğu çok açık

Avatar
EYLEM 4 yıl önce

ZİYAAAAA
SEN LAZ ZİYAMI SANDIN KENDİNİ :)))
Adam fikirtepe de tescillenmiş bir yayıncı sen kimin tetikçisisin

Avatar
hkn 4 yıl önce

şimdi siz basın masın özgür haber diyiyorsunuz ya yarın sabahta siz alınırsanız k.ç dan gülerim yav ne basını bir internet sitesi açmışsınız hak getire
lütfen bunu silmeyin

Misafir Avatar
Admin 4 yıl önce @hkn

sadettin , biraz dürüst ol da kendi kimliğinle yaz bari , o kadar da cesaretin yok mu?

Beğenmedim! (0)