Bu haber kez okundu.

Dumankaya İnşaat' ın Onursal Başkanı Halit Dumankaya' nın da hazır bulunduğu ve konuşma yaptığı slayt gösterili sunum toplantısında Dumankaya İnşaat olarak Yazıcı Gruptan devir alacakları adada imzalana sözleşmelere mutabık kalacaklarını ve hızlı bir şekilde sözleşmeleri dumankaya inşaat olarak yenileyeceklerini ve süratle projelerine başlayacaklarını söyledi.

Vatandaşların yoğun katılımı ile yapılan sunum toplantısında Dumankaya İnşaat yetkilisinin sunumun başlangıcında bir vatandaşın soru girişimi karşısında azarlarca tavrı vatandaşlarca şaşkınlıkla karşılandı. 

Dumankaya İnşaat özellikle çantacı diyebileceğimiz faktoring firmalar aracılığı ile kaptıkları ada veya adalar içerisinde bunalan vatandaşlar ve diğer henüz imza atılmamış bulunan adalar ilede anlaşabilecekleri noktasında göz kırptı ve yeni anlaşmalar yapabilecekleri müjdesini verdi. 

banner23

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
fikirtepeli 6 yıl önce

2010 yılında başladı 2014 yılındayız,
fikirtepeli soruyor ben ne alacağım?
müteahhit cevap veriyor ne yaparsam %55 i sizin
4 yıldır aynı cevap
yeterlimi
hayır
yapılacak dairelerin hepsi aynı metrekaremi?
arsanın eni belli boyu belli emsali belli
çiz projeni
göster kat planlarını
insanlar görsün bilsin nasıl daire alacağını
bu haberin altına yazdım ama dumankaya için değil fikirtepe ye gelen her firma için

Avatar
fikirtepe sakini 6 yıl önce

Dumankaya inşaatin yazici gropun on ikilerdeki adayla ilgilendigini ve anlastigini duyuyoruz acaba bizim adaylada ilgileniyormu 3052

Avatar
fikirtepe sakıni 6 yıl önce

yazıcı group dumankaya inşaatı eğitim mahallesindeki adalara getirmeli bizleri mağdur etmemeli 3 yıldır bekliyoruz.bizleri daha fazla mağdur etmemeli