Kirazlıtepe'de kentsel dönüşüm tıkırında, Ocak 2021 teslim

Fikirtepe yerinde sayıyor, Kirazlıtepe hızla yükseliyor!

Üsküdar Kirazlıtepe kentsel dönüşüm projesinde dün bir dizi incelemelerde bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yetkililerden proje hakkında bilgi aldıktan sonra proje ve teslimine ilişkin basın açıklamasında bulundu. Üsküdar Belediye Başkanı, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Müdürü Vedat Gürgen ile diğer yetkililerin de eşlik Bakan Kurum'a eşlik ettiler.

PATRONLARINSESI.COM'da yazan habere göre, Bakan Kurum yaptığı açıklamada ''yerinde, hızlı ve gönüllü dönüşümle mahalle kültürünü yansıtan, yatay mimari esaslı inşa ettiğimiz Kirazlıtepe Kentsel Dönüşüm Projesi tamamlandığında Üsküdar'ımıza değer katacak, Çamlıca Camii’nin silüetini ortaya çıkaracak örnek bir projeyi şehrimize kazandırmış olacağız.'' dedi.

Bakan Kurum açıklamasının devamında ''Mart ayında temelini attığımız 1867 konutluk Kirazlıtepe Kentsel Dönüşüm Projemizin ilk etabını inceledik, örnek dairemizi gezdik. İnşaatının, altyapı ve çevre çalışmalarının hızla devam ettiği konut ve iş yerlerini Ocak 2021’de hak sahiplerine teslim edeceğiz'' açıklamsında bulundu.

banner23

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol