Emlak 2013 Fuarı Kapılarını Bugün Açıyor

 

 Emlak 2013 Fuarı Kapılarını Açıyor

5 Aralık 2013 tarihinde Yani bu gün kapılarını açacak olan Emlak 2013 Fuarı, 20 bin metrekarelik alanda 100'den fazla proje ve binerce katılımcıya ev sahipliği yapacak..
2
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı , TOKİ , Emlak Konut GYO  ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü desteğinde CNR Holding tarafından 5-8 Aralık tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy'de gerçekleştirilecek olan "Emlak 2013 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı", 100'ün zerinde projeye ev sahipliği yapacak.
Yarın kapılarını açacak olan fuara TOKİ Toplu Konut İdaresi Başkanı Ahmet Haluk Karabel, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, Daleel Group Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mohammed Yahya Müferrah ve Suudi Arabistan Ticaret Ataşesi Khalid Al Omaır'ın katılımıyla açılacak fuara Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın da katılımı bekleniyor.
20 bin metrekarelik fuar alanında Tema İstanbul, Avrupa Konutları (Artaş), Bakırköy 46/Maslak 1453/my Home, İstanbul Prestij Park, Soyak Evostar, Metropol İstanbul, Vadi İstanbul, Deluxe Suits, İstanbul Loft, Gölmahal, Referans İstanbul, GüneşliPark, Nissa Residence, Koru Florya, Haliç Panorama, West Wall Villas, Evim Kadıköy, Elit Grand Palace/Elik Perla Palece, Bulvar İstanbul Evleri, Westside İst./Pashador/Canpark AVM/Sultanbeyli AVM gibi projeler yatırımcılarla buluşacak.
Fuara katılm gösterecek firmalardan bazıları ise şu şdekile: Ağaoğlu  (Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri), Anka Yapı, Artaş-Aydınlı-Keleşoğlu-AFK ortaklığı, Babacan Yapı, Biskon Yapı AŞ, Evko, Rumeli Yapı AŞ, Soyak Holding ve Varyap Gap ortak girişimi.
Emlak Haberleri.com   /   05.12.2013 / Fihirtepe Haber
banner23

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol