Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat (Görüntülenme Sayısı: 6)
Sektör Yaşam
İlan Tarihi 5 ay önce
Firma No 957
Telefon 444 9 167
Faks
Web Sitesi https://cukurovaevdeneve.com
Adres İstanbul/Ataşehir İçerenköy Mahallesi,no19 Gran Plaza
İl/İlçe Ataşehir / İstanbul
Firma Hakkında
SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT
taşıma her insanın belli bir mesafeyle yaklaşmış olduğu sistemlerden biridir. Çünkü bir ev ya da ofis taşınırken eşyaların sağlıklı bir halde taşınıp taşınmayacağı mevzusunda insanoğlu tereddüt yaşar. Ancak doğru nakliyat firması sayesinde nakliyat sorunsuz şekilde gerçekleşmektedir. Kırılma, dökülme, kayıp söz konusu olmadan istenilen evden istenilen eve taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Ayrıca doğru taşıma firması taşımacılık işlemleri esnasında sigortalama sistemi kullanmaktadır. Bu sistem ne olursa olsun kullanılmalıdır. Hem eşyaların güvenilirliği sağlanmakta bununla beraber nakliyat işlemini gören ferdin firmaya olan itimatı artmaktadır.

Sigortalı Evden Eve taşıma Sistemi

Evden eve nakliyat işlemi oldukca komplike bir sistemdir. Ancak profesyonel taşıma firması yardımıyla sorunsuz ve doğru şekilde yapılabilir. Taşınacak eşyalar belirlendikten sonra her eşyada incelemeler yapılır. Eşyaların türleri, sayıları, modelleri, önceden oluşmuş deformeler not edilir. Peşinden eşyalara özel sigortalama işlemleri yapılır. Sigorta poliçesini eşyalarının taşınmasını isteyen ferdin adına yapılması gerekir. Böylelikle sigortalama işlemi tamamlanmış olur. Eşyaların taşınma anından eve yerleştirilmesine kadar bu sigortalama poliçesi geçerlidir.

Sigortalı nakliyatın Avantajları

Evden eve taşıma işlemleri özellikle iki uzak mesafe arasında gerçekleşiyorsa eşyaların zarar görme ihtimali daha yüksek olur. Özellikle şehirlerarası evden eve taşıma sistemlerinde kullanılması gerekilen bir güvencedir. Eşyalar taşınırken esasen fazlasıyla özen gösterilir. Sadece istenmeyen hatalar, kazalar, problemler yaşanabilir. İstenmeyen şekilde eşyalar zarar görebilir, deformasyona uğramış olabilir ve kaybolabilir. Bu durumlar yaşandığı takdirde fert aslabir şekilde mağdur edilmez. Yaşamış olduğu maddi kayıp kişiye geri kazandırılır. Bu yüzden mutlaka taşıma işlemlerinde sigorta poliçesinin yapılması talep edilmelidir.

Sigortalı Taşımacılığın taşımaçılar Açısından Avantajları

Sigortalı evden eve taşıma sistemi eşya sahibine olduğu kadar nakliyat şirketina ve çalışanlamış olurına da çeşitli avantajlar sunmakta olan bir sistemdir. Öncelikle eşyada olası bir zarar görüldüğünde nakliyat işlemi esnasında mı yoksa taşıma işlemi öncesinde mi oluştuğu mevzusunda data verir. Böylelikle haksız kabahatlamalar ve problemler yaşanmamış olur. Ek olarak sigorta sayesinde ziyan olan eşyada nakliyat işlemini gerçekleştiren personel bir problem yaşamadan sigorta aracılığı ile ödeme gerçekleştirilir. Kısacası sigortalı taşımacılık hem eşya sahibi hem de nakliyat firması açısından avantajlı bir sistemdir.

Nakliyatta Sigorta dışında Alınan Önlemler

Sigortanın yanı sıra eşyalara zarar gelmemesi açısından nakliyat esnasında bazı kurallara uyulmaktadır. Öncelikle eşyalar içinde hava olan ambalajlarla paketlenir. Eşyada çizik olması engellenir. Köşeli ürünlerde de köşeler korunur. Etrafa zarar vermesi ve eşyanın kırılması önlenir.