Fikirtepede Ruhsat Alanlar Kervanına Baysaş İnşaat da Katılıyor

Tarih: 2014-02-28 22:38:50

Baysaş inşaat yönetim kurulu başkanı Şemsettin Aydın , '' çok zahmetli oldu ama en sonunda birinci adanın tevhit dahil tapu ile alakalı tüm işleri bitmiştir. Avan projede de gerekli tüm değişklikler de yapılarak hazır hale getirilmiş ve İstanbul Büyükşehir Belediyesine verilmiştir. Bir hafta on güne kadar ruhsatımızı almış olacağız , artık hiç bir engel yok , her kese hayırlı uğurlu olsun '' dedi.

Şemsettin Aydın aldıkları diğer ikinci ada içinde de % 92 gibi bir oranla anlaşmış bulunuyoruz. Bu ada ile alakalıda 2/3 mekanizmasının çalıştırılması için dilekçemizi yazıp 10 gün içerisinde bakanlığa vereceklerini ifade etti. Bakanlığın imzasını atmamış bulunan parsel sahiplerine süreli tebligatları göndermelerini bekleyeceklerini ancak, imzasını atmamış vatandaşların imza atarak süreci daha da hızlandırabileceklerini ve herkesi bu konuda duyarlı olmaya çağırdıklarını söyledi.
Şemsettin Aydın birinci ada ile ilgili artık tüm işlemlerin bitmesinde ve büyükşehirden iki , üç gün içerisinde alacakları avan projesi onayının ardından bakanlıktan alacakları ruhsat için çok mutlu olduklarını , aynı gayreti ikinci ada içinde süratle başlatacaklarını ayriyeten belirtti.
Şemsettin Aydın kendilerinin ruhsatı alır almaz inşaata başlayacaklarını da özellikle belirtti ve kendisine imza atmış bulunan parsel sahiplerine müjde verdi.

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.