FİDEM DERNEĞİ ÜYELERİ KAMERALAR ÖNÜNDE MUHABİRİMİZE SALDIRDI

Tarih: 2014-07-09 02:12:49

Aynı zamanda Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı da olan muhabirimiz Yasin Bektaş’a çirkin sözlü ve fiziksel saldırı !!! ajansFİKİRTEPE

FİDEM DERNEK BŞK. YRD. ALİ METİN'DEN KAMERALAR ÖNÜNDE FİKİRTEPE KENTSEL DÖNÜŞÜM DERNEĞİ BAŞKANINA SÖZLÜ VE FİZİKSEL SALDIRI ...Aynı zamanda muhabirimiz olan Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı Yasin Bektaş’a çirkin saldırı !!!

Fikirtepede oluşan çıkar gruplarını Fikirtepe  Haber olarak deşifre etmeye devam ediyoruz.Yaptığımız belgeli ve ilkeli habercilikten rahatsız olan menfaat ve çıkar gurupları saldırılarına devam ediyor.

Haber Türk Televizyonu kameralarına röportaj verirken kameralar önünde  Fidem Derneği yönetiminden  Ali Metin’in saldırısına uğrayan 
Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı ve Muhabirimiz Yasin Bektaş ‘mahalle kabadayıları,küçük mahalle mafyası özentileri bizi yıldırmaz’ dedi !!!


Günlerdir yaptığımız haberlerle Fikirtepe de bir sosyal patlamanın yaşanabilceğini,mafyatik çıkar guruplarının yoğun olarak bölgede oluştuğunu duyurmuştuk.

İflas ertelemeye giden, ekonomik gücünün üstünde işlere kalkışan zor durumda ki firmaların kolaycana satın alınabilir insanları bölgede bularak tetikci olarak kullanması Fikirtepede tehlike çanlarının çaldığını gösteriyor.

 

Bölgede devam eden kaos ortamından faydalanan çıkar grupları bölge derneklerinin içine mi sızdı ?

Fidem gibi aslında vatandaşların hakkını savunması gereken sivil toplum kuruluşu yönetimi kameralar önünde basın mensuplarına ve Sivil toplum başkanına saldırarak ne elde etmek istiyorlar ?

Fidem Derneği kendi yönetiminde üye ve Başkan Yardımcısı olan Ali Metin hakkında soruşturma açıp basın mensuplarına saldırması nedeniyle üyeliğini sonlandıracak mı ?

Kendi Yönetiminde Başkan Yardımcısı sıfatı ile yönetimde olan ve derneğin kendi üyesini yaptığı çirkin saldırı ve tehditlerinden dolayı  kınayacak mı ?

Bu derneği muhatap alan yerel belediyeler ve bakanlık yetkilileri acaba yanlış mı yapıyorlar ?

Bu dernek gerçekte küçük bir çıkar gurubunun mu yoksa tüm Fikirtepelilerin mi emrinde ?


Ali Metin ve Fidem Derneği örneği bölgede yaşanmaya devam eden kaosun bir sonucumudur ?


Fikirtepede çıkar grupları terör estirmeye devam ediyor ? Yetkililer ve Devlet nerede ?

FİDEM DERNEĞİ İMZA ATMAYAN VATANDAŞLARI TEHDİT EDİYOR

Fidem derneğinden muhabirimize kameralar önünde çekinmeden saldıran Ali Metin  '' Fikirtepeyi bitireceğiz. Kimse bizi engelleyemez. İmza atmayanların enselerinde boza pişireceğiz. ''  Diyerek imza atmayan tüm Fikirtepelileri dernek olarak tehdit ettiler.

İmza atmayan vatandaşlara da burada yazamayacağımız şekilde bariz küfürlerle bağıran Fidemciler ne yapmak istiyorlar ?

Bu şekilde Fikirtepelileri imza atan atmayan olarak ayrıştıran fidemciler toplumda sosyal patlamanın fitilini ateşledi. Devlet yetkililerinin derhal konunun üzerine eğilerek bu tür sivil toplum kuruluşlarının içine sızmış çıkar grubu elemanlarını ayrıştırmaları gerekiyor.

Bakanlık İstanbul şubesindeki memur - bürokratlar bu kişiler ile işbirliklerini devam ettirecekler mi ? Bu tür kişileri muhatap almaya devam ederlerse haklarında soruşturma açılabilir mi?

ajansFİKİRTEPE

Yorumlar

fikiramco :

bu olay tamda bizim evin orda yasandı.fikirtepelinin derneği değil bunlar malum firmanın tetikçileri.

fidem fikirtepelilerin değil, mütahitlerin derneği :

fidem fikirtepelilerin değil, mütahitlerin derneği

fatih :

çok geçmiş olsun.

fikirtepe sakini :

yasin bey grcmis olsun saldiriyi kiniyorum insanlar fikirlrriyle mücadele vermeli

gökhan :

yasin bey çok geçmiş olsun.

no haş haş :

bunlar mahkemeye çıksa zaten tiplerinden en az 10 yıl fazla ceza alırlar. fidemin batmış firmanın uşaklığını yaptığını herkes biliyor. kıravat takmakla adam olunmuyor malesef sizin kirli geçmişinizi kravatla kapatamazsınız.

Mehmet :

çok çok geçmiş olsun yasin bey.

yusuf. :

ne dernedği allah aşkina. adamlar kendilerine göre kahvehane gibi kullanıyorlar orayı. zerre kadar bılgılerı yok. fıkırtepelıye böyle adamlardan hayır gelmez..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.