EMİN EVİM DÜZLÜK 3. ADA İÇİN EMİN İMZA TÖRENİ

Tarih: 2014-10-23 00:54:28

Emin evim dün (23.10.2014) saat 17:30 da Fikirtepede 3. ada düzlük diye bilinen ada içerisinde vatandaşların ve noterin katılımı ile imza kokteyli düzenledi. Renkli ve duygusal geçen imza töreninde vatandaşlar umutlu, firma emin bir şekilde imzalarını attılar .. ajansFİKİRTEPE / Fikirtepe Haber
Emin evim ve 3. ada sakinleri bugün düzenlenen kokteyli bir törenle imzaya gitti. Emin Evim Yönetim Kurulu Başkanı A. Emin Üstünün de katıldığı törende ulusal basının yanında yerel basın Fikirtepe Haber olarak hazır bulunduk.

Vatandaşların önünde ve noter huzurunda hayırlı olsun temenni ve dilekleri ile ilk imzayı atan Emin Evim Yönetim Kurulu Başkanı A. Emin Üstün imzadan sonra mutluluğu yüzünden okunuyordu.Emin Evim anlaşarak imzaya gittiği 3. ada ile imzaladığı sözleşme şartlarına göre, bugüne kadar Fikirtepe'de imzalanmış şartların daha ilerisinde bir kazanım sunarak arsa sahiplerine % 57 ve kendisine % 43 kalacak şekilde bir bölüşümle imzaya gitti. 

 

Mutlu ve umutlu olarak imzaya giden ada sakinleri karşısında yapacağı işten ve verdiği sözlerden emin olan A.Emin Üstün ilk imzayı atarak hayırlı olsun dedi.Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı Yasin Bektaş'ın da hazır bulunduğu imza töreninde, Yasin Bektaş 3. ada halkına ve Emin Evim firmasının yönetim kurulu başkanı A. Emin Üstün'e hayırlı olsun ve iyi niyet temennilerini iletti. A. Emin Üstün Bey ile bir müddet sohbet eden Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Dernek Başkanı Yasin Bektaş, ada halkının ve işyapma niyetinde olan tüm firmaların yanında olduklarını, yeterki firma ile ada halkı arasında karşılıklı menfaatlerin korunması noktasında  iyi niyetli ve iş bitirmeye yönelik azmin olmasını söyledi.Fikirtepeye neden daha önce değilde şimdi girdiği yönündeki sorumuza karşılık eskiden belirsizliklerin daha fazla olmasını sebep gösterirken bugün bu sorunların aşılmış olmaının kendilerini buraya girmeye karar kılmakta en temel etken olduğunu söyledi.Fidem Başkanı Ercüment Oruç da törene daha sonra iştirak edenler arasında idi.

ajansFİKİRTEPE / Fikirtepe Haber

Yorumlar

misafir :

sadece oran için ek sözleşme yapıp devam edebilirsiniz.ama kokusu çıkacak yakında görecegiz

misafir :

keleşoglu sözleşmesini çok begenen arkadaşlar begendiginiz sözleşmeyi neden revize ediyorsunuz.

misafir :

2 senedir gelen kokuları gördük. yine aynı temsilciler temsil peşinde.sözleşme revizeymiş güldürmeyin

3.ada :

500 türk lirası taksitle ev satıyor. bundan daha kötü koku olur mu?

4.adag :

keleşoğlu eba neredesin duy sesimizi yada git

misafir :

gelen kokuları daha önce gördük hala hayal aleminde yaşamaya devam edin

3.ada :

yakında çıkar kokusu bu firmanın

misafir :

firma güzel sözleşme süper vekaletname hepsinden süper ayrıca başka adalarda gördügüm temsilci burda yok.emegi geçenlere tşekkürler

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.