SELİMOĞLU & PANA ORTAKLIĞI GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR. ALKIŞLIYORUZ AMA ..! (VİDEO)

Tarih: 2014-07-12 09:05:02

Selimoğlu & Pana Ortaklığında yükselecek olan proje alanında gece gündüz durmadan fore kazık çakma ve Hafriyat alma çalışmaları devam ediyor. (VİDEO) AjansFİKİRTEPE / Fikirtepe Haber
Selimoğlu & Pana 12'ler cami arkası adada yapacakları proje alnında bir ay önce ön talep toplamaya başlamış ve tapu tevhidi için müracat yapmıştı. 

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Derneği Yetkilileri , Selimoğlu & Pana Yapıyı bu azimli çalışmalarından dolayı tebrik ederken bir uyarıyı yapmadan da geçemeyeceklerini belirttiler.

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Derneği yetkilileri , henüz ruhsat almamış bulunan Selimoğlu & Pana Yapı'nın ön talep toplama adı altında satış yaptığı yönünde duyumlar aldıklarını , bunun gerçeği yansıtıp yansıtmaması noktasında tereddütlerinin olduğunu bu konuda kesin bir yargıda bulunmalarının söz konusu olmadığını söylediler.

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Derneği yetkilileri ayrıca , 28 Mayısta yürürlüğe giren yeni tüketicileri koruma yasası gereği , maketten ve ruhsat almadan satışların yasaklandığını, Dernek olarak da vatandaşların haklarının korunması adına tüm Fikirtepedeki firmaları ciddi olarak takip ettiklerini söyleyerek yetkilileri bu konuda daha hassas olmaya davet ettiler.

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Derneği Yetkilileri , Fikirtepe de çalışan firmaları alkışlar ve takdir ederken oluşan aksaklıklarıda söylemenin kendi görevleri olduğunu ve üyesi olan vatandaşların beklentilerinin de bu yönde olduğunu özellikle vurguladılar.

Aldığımız bilgiye göre Selimoğlu & Pana Yapı Ortaklığı tevhit işlemlerini henüz bitirebilmiş değil. Tevhit işlemlerini bitirdikten sonra ruhsat almak için avan projesi incelenecek olan Firma ile ilgili yetkililerinden aldığımız bilgiye göre şu an itibarı ile ruhsat alma çalışmaları devam etmektedir.

Firma yetkilileri bürokrasinin ağır çalışmasından, evrakların katlar arasında bile iletilmesinde gecikilen uzun süreli zaman kayıplarından dolayı şikayetçi ...

Hafriyat ve fora kazık çalışmalarında süratli ve yoğun bir çalışma içerisinde olan Selimoğlu ve Pana Yapıyı bu azminden dolayı tebrik ediyoruz. 


AjansFİKİRTEPE / Fikirtepe Haber

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.