Fikirtepe'yi Karıştırmaya Çalışan Kripto Fetöcü Gazeteci Aynur Amed - İ.Yılmazer Kim?

Facebook'un kadın isimli sahte hesabın kod adı ''Aynur Amed''  Ya gerçekte bu kripto Fetöcü - Gazeteci kim!? 

15 temmuz darbe girişimi öncesinde ortadan kaybolan ve bu günlerde yeniden Fikirtepe'de görünmeye başlanan 
Kripto Fetöcü olduğu iddia edilen Gazeteci, Eski Zaman ve devlet tarafından el konulana kadar Taraf gazetesi çalışanı olan İlyas Yılmazer'in amacı ne? Neden farklı ve sahte hesaplarla insanlara ve kurumlara karşı iftiralar atarak onları karalamaya ve yıpratmaya çalışıyor ?

Daha öncesinde hazırladığımız ve yeniden güncellediğimiz Araştırma Haberimizi kamuoyunun kafasını karıştırmaya ve onları kendi çıkarlarına göre yönlendirmeye çalışanları deşifre etmek ve gerçeklerin günyüzüne çıkması için şeffaf ve tarafsız bir şekilde yayınlıyoruz.

İşte ''Facebookta ''Aynur Amed'' sahte isimle yeniden ortaya çıkan gizli fistanlı Yılmazer soyisimli kripto Fetöcü gazeteciyi deşifre ediyoruz !!! 

Kripto Fetöcü olduğu iddia edilen, Eski emniyet müdürü ve bağımsız Milletvekili adayı olan Ali Fuat Yılmazer'in de akrabası olan, bukalemun gibi yeri geldimi solcu, yeri geldim sağcı, yeri geldimi sünni, yeri geldimi alevi olarak toplumun ve STK'ların ve yerel sitelerin içine sinsice sızarak onları kendi istek ve çıkarları doğrultusunda yönlendirmeye, hatta karşı karşıya getirmeye çalışan, işine gelmeyince onlara iftira atarak karalamaya çalışan kripto Fetöcü Gazeteci kim ? Peki bu kişinin hangi akrabaları hangi kurumlarda yada makamlarda çalışıyor? Amerikayla ve bankalarla olan bağı nedir?

Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız!
  

Kod adı ''Aynur Amed'' - Gerçekte ''İlyas Yılmazer'' olan kişi kimdir?

Yılmazer soyismi ne anlam ifade eder? Kimlerle bağlantılı olarak bu soy isme mensup, 
Kripto Fetöcü olduğu iddia edilen bu kişi nasıl bu kadar rahat hareket edebiliyor? Kendi ismini gizleyerek Fikirtepeyi karıştırmak ve STK'ları kullanarak ve/veya karalayarak kendi emelleri doğrultusunda Fikirtepede kaos oluşmasını amaçlayan, tek derdi kendi çıkarı ve maddi kazancı için babasını bile tanımayan bu Fuat Avni kalıntısı kripto gazeteci kim? Bu cesareti nereden ve kimden alıyor? 

Para için kendisine herşeyi mübah gören, eski Zaman, STV ve Taraf çalışanı ve bunun yanında şimdilerde gazeteci kılığında yabancı ajanslarla içli dışlı çalıştığı iddia edilen Kripto Fetöcü olduğu iddia edilen bu kişinin Fikirtepedeki amacı nedir?  Maddi hırsı ve hangi emellere hizmet ettiği bilinmeyen, hatta bu uğurda insanlara iftira atmak ve karalamak için etek giymiş kadın kılığında ''Aynur Amet'' isimli sahte fake hesapla sosyal medyada yorumlar yapmaktan ve masum insanlara kendi çıkarlarına ters düştükleri için yalan yanlış iftiralar atmaktan çekinmeyen kripto fetöcü gazeteciyi deşifre etmeye devam ediyoruz. 

  

En son maaşını kayyumun elinden olmak üzere Taraf gazetesinden aldığı iddia edilen ajan gazeteciyi ve bilgi kaynağını Fikirtepehaber.com olarak deşifre ediyoruz... 

Aynur Yılmazer mi, İlyas Amet mi .!? Türk mü, Yunan mı, Ermeni mi? Erkek mi, kadın mı, dönme mi? Neden kadın kılığında yazıyor? Fikirtepe'deki amacı ve beklentisi nedir? 


Fikirtepe STK'larını ve yerel sitelerini daha önceleri arsa sahibiyim kılıfıyla yönlendirmeye çalışan ancak, gerçek yüzlerinin anlaşılmasından dolayı yüz bulamayanlar neden iftiraya sarılıyorlar.!?

İddialara göre, bu günlerde yeniden piyasaya ''Aynur Amed'' sahtte fake hesabıyla ortaya çıkarak ''Fikirtepe STK'larından biri olmadı bir de diğerinde şansımı deneyeyim'' diyerek her türlü iftira ve karalamayı kendince mübah gören yabancı ajanslara çalıştığı bilgisini toplumda yaydığı iddia edilen, bu kripto gazetecinin Fikirtepedeki asıl amacı nedir? ''Fikirtepe Halkı'' rümuzlu sayfa ve yine İlyas Yılmazer'in kendi çevresine daha öncesinden yaydığını öğrendiğimiz ifadesine göre ''başka bir örgüt'' ile bağları olduğu iddia edilen yöneticisi Hüseyin Yıldız ile bağları nedir? İlyas Yılmazer'in yeni yanaşmaya ve sahte facebook ismiyle kullanmaya veya kendince yönlendirmeye çalıştığı kişimidir?İtirafçılık, iftirara atmayı haklı çıkartmaz!!! Bu kişi gerçekten itirafçı mı, İftiracı mı!?

Fikirtepe'yi daha fazla nasıl kendi amaç ve beklentileri doğrultusunda karıştırabilirim hesapları içerisinde, hükümete ve bakanlığın yaptığı çalışmalarına; doğru veya yanlış nasıl her türlü olumsuz olarak karalatırım hesaplarıyla insanları kişi,kurum ve Stk lara karşı kışkırtmaya çalışan, ima yoluyla kişileri ve dernekleri 
karalamaktan ve onlara ima yollu iftira atmaktan ve hakaret etmekten geri durmayan bu kişilerin amacı nedir? Neden böyle bir iftira ve karalama yolunu seçmekteler?

Hukuk adalet çığlıkları altında neye göre kişileri kendi kafalarına göre karalamaktalar ve iftira atmaya yeltenmekteler. İftira atmaktan çekinmeyen bu kripto gazeteci hakkında yaptığımız araştırmalar sonrası elde ettiğimiz gerçek kimliğini ve haber kaynağını bir ip ucu olması bakımından Fikirtepehaber.com olarak paylaşıyoruz.

Fikirtepehaber.com olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda, daha önceleri uzun zaman Zaman, Stv ve son olarak 15 Temmuz darbe zamanında Taraf gazetesinde çalıştığı tespitini yaptığımız bu kişi neye dayanarak ve kimlere güvenerek insanları asılsız ithamlarla karalamaktadır? Fikirtepehaber.com olarak bu kişiyi isim vermeden itham ettiği tüm STK'lar adına itham ettiği kişi, sayfa ve/veya STK'lar hakkındaki suçlamalara dayanak belge ve bilgileri kaynaklarıyla beraber tüm kamuoyuna açıklamaya davet ediyoruz. Bu konuda sayfamızın sonuna kadar açık olduğunu da tüm kamuoyuna deklare ediyoruz. Aksi takdirde müfteri olan bu kripto gazeteci hakkında itirafcı olsa bile Savcıları göreve çağırıyoruz...

Özellikle 15 Temmuz darbe girişimi sonrası bazı insanların hoşlanmadığı, yada işine gelmediği kişiler hakkında yaptıkları sahte ihbarlar ile masum vatandaşların yaşadığı mağduriyetlikler ve bu tarz sahte ihbarların önlenmesi için Hükümetin aldığı ciddi tedbirler sonucunda da bu mağduriyetliklerin önüne geçilmeye çalışıldığı kamuoyunun malumu. 

Ancak, Fikirtepe Halkı rümuzlu sayfanın yöneticisi Hüseyin Yıldız ve Aynur Amed fake isimli profilin gerçek sahibi İlyas Yılmazer'in iftira ve karalamaya çalıştıkları hangi 
STK ve/veya kişiler hakkında, ellerinde varsa iddialarına dayanak yaptıkları belge ve bilgileri neden savcılıklara vermedikleri de ayrı bir soru işareti oluşturmaktadır..!
Bu kişilerin çetevari bir şekilde yapmaya çalıştıkları iftira, karalama, şantaj ve gizli fake hesaplarla dernekleri kamuoyu nezdinde küçük düşürücü ve suçlayıcı imalar haricinde hükümete ve bakanlığa karşı kışkırtmalarını savcılığa havale ediyoruz. Bu şekilde maksatlı, hakaret, yalan yanlış iftiralar içeren hesap ve girişimlerin, Yüce Türk Adaleti nezdinde karşılık bulacağını özellikle belirtmek istiyoruz.
Bakanlığın yumuşak karnı olan ve kentsel dönüşüm alanında uzun süren sıkıntıların aşılamamasını fırsat bilerek yerel medya ve dernekler üzerinden toplumu yönlendirerek siyasileri de sıkıştırma amacı güden, istediği zaman Patronların ve şirketlerin gizli ve özel bilgilerini(banka hesap dökümleri dahil) kimden ve nereden nasıl ve hangi yetkiyle aldığı bilinmeyen, Türkiye'nin önde gelen kanallarında akraba bağı olduğu iddia edilen ve yakın çevresindeki insanlara; kendisinin; darbe gecesi bizimkiler sayesinde RTE kurtuldu ben orada ''?'' işe girer ve paçayı yırtarım dediği iddia edilen, toplumda pek tutunamadığı gibi hiç bir varlığı da olmayan ancak, Amerika'da başka isimler altında mal varlığı edindiği iddiaları dolaşan, gizli dolar milyoneri olan, gizlice ve sinsice insanları kendi menfaati doğrultusunda ayartmaya çalışan bu kripto gazeteci gerçek kimliğini toplumdan neden gizliyor? Bizimkiler sayesinde RTE kurtuldu dediği ''Bizimkiler'' kim?

Bu kişinin Amerikada ki ve Türkiyede ki bağları nedir?

Çevresindeki insanlardan edindiğimiz bilgilere göre, Para hırsı gözünü öyle bürüyüp kendi kardeşlerinden bile mal kaçırmayı din adına kendisine cevaz görebilen bu kişinin darbeden aylar öncesinden tüm para stoklarını da dolara çevirdiği ve yurt dışında (Amerika'da ) başka bir arkadaşı üzerinden ev aldığı iddia edilmekte!İsmi bizde saklı ajan gazetecinin akrabası ve geçmişte gizli haber kaynaklarından birisi olduğu iddia edilen eski emniyet müdürü kamuoyunun zaten malumu...

Ali Fuat Yılmazer (20 Ocak 1967), emekli İstanbul istihbarat şube müdürü. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Hrant Dink cinayeti öncesinde Emniyet İstihbarat Daire Başkanlığı C Şubesi müdürü olarak görev yaptı. ErgenekonBalyoz gibi davaların mimarı olduğu iddia edilen Yılmazer, Oda Tv davasından sonra görev yeri değiştirilmiş ve pasif göreve atanmıştır.

2015 Türkiye genel seçimlerinde İstanbul 1. bölgeden bağımsız milletvekili adayı olmuştur.


Hakkında açılan davalar

Yılmazer, 22 Temmuz 2014 Operasyonu kapsamında yasadışı dinleme yaptığı gerekçesiyle tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne konuldu. Gazeteci Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında "örgüt üyeliği" ve "tasarlayarak adam öldürmeye yardım" suçlarıdan da yargılanmaktadır. Fethullah Gülen Cemaatinin, "Molla Muhammed" olarak bilinen Mehmet Doğan ve grubuna yönelik soruşturmada kumpas kurduğu ve usulsüzlük yaptığı iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında hazırlanan iddianamede, Yılmazer'in da aralarında bulunduğu 32 şüphelinin "silahlı örgüte üye olmak", "resmi belgede sahtecilik" ve "iftira" suçlarından 11,5 ile 26 yıl 6'şar ay arasında değişen hapis cezalarına çarptırılması talep edildi. Tutuklu olarak yargılanmaktadır.

Hrant Dink’in öldürülmesine ilişkin yürütülen yeni soruşturma kapsamında Ekim 2015'te hazırlanan iddianamede, dönemin istihbarat şube müdürü Ali Fuat Yılmazer hakkında "kasten adam öldürme" suçlamasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep edilmektedir.

ajansFİKİRTEPE/www.FİKİRTEPEHABER.com 

banner23
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
fikirtelim 2 yıl önce

tipine baksana uyuz belkide tıkanan yerleri o tıkadı