3. VE 4. ADALARDA İMZA ALAN KELEŞOĞLU - EBA'DA İCRA VE ORTAKLIK KRİZİ !!

 Fikirtepe'de kat karşılığı sözleşme imzalatarak proje üretme düşüncesinde olan firmalardan birisi de Keleşoğlu - Eba Ortaklığı idi. 
Bu amaçla imza aldıkları iki adadan birisinde % 35 civarında imza almış ve ilerleme sağlayamayaınca buradan çekileceğine dair ada sakinlerine imzalı tahhüt verildiği iddiası ada sakinleri tarafından dile getirilmekte.
Anlaşma yaptığı diğer ikici ada da ise % 98 imza oranının yakalandığı ve kamulaştırma - tebligat gönderimi sürecinin beklendiği bilgisi bize söylenen.

İmzalarını iki sene öncesinde başlatmış olmasına ve her hangi bir iş yapmamış olmasına rağmen Fikirtepedeki krize giren firmalar halkasına Keleşoğlu - Eba Firması da girmiş bulunuyor.

Keleşoğlu -Eba ortaklığı gelinen süreçte bozulmuş ve Eba ortaklıktan ayrılmış bulunuyor. Son olarak tek başına kalan Keleşoğlu Firması Keleşoğlu Tasarım isminde yeni bir şirketle yola devam etme kararı alıyor. 

Buraya kadar ticareten olabilecek normal seyir gibi görünsede asıl sıkıntı maddi sıkıntı içerisinde olduğu anlaşıla Keleşoğlu firmasına icra geldiğine dair bilgilerin açığa çıkmış olmasıdır.Ticaret sicil numarası 824403 olan Keleşoğlu - Eba İnşaat A.Ş. adına T.C. iSTANBUL 2. İcra Müdürlüğü 2012/14108 esas sayılı yazısı ile açığa çıkan ve ortak olduğu diğer şirketler bünyesindeki hisselerine de tedbir konulmuş bulunuyor.

Keleşoğlu - Eba A.Ş. içerisinde bundan sonra bozulan ortaklıktan sonra Eba ayrılmış ve Keleşoğlunun tek başına kurduğu Keleşoğlu Tasarım üzerinde de aynı takyidatlar var olarak devam etmektedir. Fikirtepe Haber olarak elde ettiğimiz bilgilere göre kuruluş sermayesi 1.000.000 TL gözüken Keleşoğlu - Eba ve Kelşoğlu Tasarım firmaları üzerindeki icraya konu olan borç miktarı 43.000.000 TL civarında bulunmaktadır.

Keleşoğlu - Eba İnşaat A.Ş. ile anlaşmış bulunan vatandaşların sözleşmeleri firma değişikliği ve ortaklık bozulmasından dolayı hukuki olarak şüpheli duruma düşmüş bulunmaktadır.Keleşoğlu yeni kurduğu firma üzerinden daha önce anlaştığı % 53 orana 2 puan daha ilave yapıp yeni sözleşmeleri tanzim etmek sureti ile devam etme düşüncesinde iken vatandaşların oluşan ekonomik zorluklar ve firma değişikliği sonucu ne yapacağını net olarak belli edememiştir.

Bu arada bazı vatandaşların fesih yoluna giderek başka bir firma ile anlaşma yoluna gidecekleri şeklinde duyum da bizlere ulaşan bilgiler arasında bulunmakta.

İşte firmanın diğer işlerinde ortaklıktan çıktığına dair gazetelerde çıkmış bulunan bir kupür .... ajansFİKİRTEPE / Fikirtepe Haber

banner23
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
4.ada 4 yıl önce

4,Ada uyuma birlik olup sözleşme feshine gidelim bu işten bi cacık olmaz 3yıl boşa gitti zaten adamların belliydi bir iş yapmayacagı oyalamarın nedeni şomdi gün yüzüne çıktı

Misafir Avatar
3.adalı 4 yıl önce

Sayın fikirtepe haber yetkilileri yllarca keleşoglu eba şirketiyle haber yapmadınız ama şimdi 3 ve 4. Adalarda bir hareketlenme oldu yok icra yok ortak ayrımı unsanları

Misafir Avatar
3.adalı 4 yıl önce

İnsanları yannışbilgilendirmeyelim ha tabbiki şirketinde susmakla ve yllarca bilgilendirmeyişi insanları karamsarlıga itmiştir. Keleşoğlu uyuma

Misafir Avatar
4.adalılar 4 yıl önce

Keleşoğlu eba firmasın ve temsilcilerin bir açıklama yapması gerekmektedir

Misafir Avatar
ada4 4 yıl önce

ada3 iş bağlantınmı var firma ile. fikirtepehaber belge sunmuş yalanmı mühürlü üstelik.. imza atmakla hata ettik yıllar boşa gitti

Misafir Avatar
4.ada 4 yıl önce

Dogru söylüyorsun kardeşim yıllar boşa gitti kim vetecek. 3 yıllın hesabını firmamı yoksa bizileri oyalayan temsilcilermi bu kadar insafsızlık olmaz ne iş ahlakına sıgar ne komşuluk hakkına hemen birtoplantı düzenleyip miileti bikgilendirmeliler

Misafir Avatar
mehmet 4 yıl önce

Bir tanede bizim 1 ci adada var sunja bu insanlar bu kadarı saf yine sizin Keleşoğlunun adı vardı yaptığı işler belliydi millet kanmış olabilir sunja nin neyine kanıpta imza attılar şimdi de Çantaci oldukları belli oldu dümen yapıyorlar tita ya devretti diye çocuk mu kandırıyorlar değişen birsey yok tita da aynı sunja da demekki benimde ufak bir sermaye olsa bende dandik bir firma kurup bu adaların baya bir imza toplayabiliriz salar olmasa uyanip lar neren gecinecek

Misafir Avatar
ilhan 4 yıl önce

mehmet kardeş gazete okumuyormusun. keleşoğlu korudan-vadiden ortaklıktan çıkarılmış. en güvenilir ortağı bizim 4.ada. sesimiz çıkmıyorya.