Klima Servisi, Klima Bakımı, Montaj, Alt Yapı

Klima Servisi, Klima Bakımı, Montaj, Alt Yapı (Gösterim Sayısı: 72)
Sektör Yaşam
İlan Tarihi 9 ay önce
Firma No 662
Telefon 0216 630 0 270
Faks
Web Sitesi https://www.klimakombiservisi.com.tr/
Adres Eğitim Mahallesi, Azra Sk. No:10/A Kadıköy/İstanbul
İl/İlçe Kadıköy / İstanbul
Firma Hakkında
Klima Servisi

Günümüzde her evde ve mekanda yer alan bizlere rahatlık ve temiz ortam sağlayan klimalarımızın ilk günkü gibi sağlıklı çalışmasını istemez miyiz? Tabi ki isteriz. İşte burada sizlere hizmet sunmak için kurulan Servis Center 2000 yılından itibaren başta Kadıköy olmak üzere İstanbul Anadolu Yakası'nın tamamına ulaşmakta.
klima servisi klima ile alakalı sorun her ne olursa olsun siz değerli Kadıköy lülerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Servis Center olarak Baymak-LG-Daikin-Mide-Fijuplus firmalarının cihazlarına hakim olan teknik elemanlar yetiştirerek tam kalite hizmet sunmaktayız.

Cihazlarınızın bakım ve montajını uzman kadromuzla gerçekleştirerek sorununuza en hızlı şekilde müdahale edebilir ve isteğiniz doğrultusunda periyodik veya tek seferlik klima bakımlarını gerçekleştirebiliriz.

Bizlere GSM: 0538 948 95 95 TEL: 0216 630 0 270 ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.
Kadıköy klima servisi | Kadıköy klima Bakımı | Kadıköy klima Montajı | Kadıköy klima servisi | Kadıköy klima Alt Yapı Hazırlama | Kadıköy klima Bayi
Kadıköy Arçelik Klima Servisi, Kadıköy Vestel Klima Servisi, Kadıköy Demirdöküm Klima Servisi,
Kadıköy Toshiba Klima Servisi, Kadıköy Daikin Klima Servisi, Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi, Kadıköy Baymak Klima Servisi, Kadıköy Hitachi Klima Servisi, Kadıköy Rubenis Klima Servisi, Kadıköy Bosch Klima Servisi