FİKİRTEPEDE KAMUOYUNU YÖNLENDİRİP NEMALANMAYA ÇALIŞAN GAZETECİ VE FİRMA ÇALIŞANLARI KİM !?

 Fikirtepe Haber olarak kurulduğumuz 4 yıldan beri tarafsız ve şeffaf habercilik ilkesi ile yayın yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Sivil toplum kuruluşu , firmalar ve temsilciler olmak üzere haddince tehditler aldık ve almaya devam ediyoruz. Aldığımız bu tehdit ve saldırılar karşısında yılmadık ve yılmadan aynı fikir bütünlüğü ve doğruluğu içerisinde doğrudan şaşmadan yayınımızı sürdürüyoruz.

Gelinen bu noktada Fikirtepe Kentsel Dönüşüm keşmekeşi ve belirsizliği bazı kişi firma ve firma çalışanları başta olmak üzere farklı bir meslek dalı olmasına rağmen gazetecilere ve emlakçılara da cazip gelmiş istisnalar haricinde bu belirsizlik ortamı üzerinden kendilerince pay çıkararak ekonomik fayda elde etmeye çalışmışlardır ve çalışmaktadırlar.

Meslek ahlakını hiçe sayan ve tetikçilik yaparak menfaat elde etmeye çalışan gazeteciler haricinde işini iyi yapanları alkışlıyor , mesleklerinin yüz karası diğer türlü menfaatçi asalakları da deşifre etmeye devam ediyoruz.

Fikirtepe haber olarak halktan aldığımız destekle kendi dar imkanlarımızla yaptığımız yayınlar süresince bizi etkileyip yönlendirmeye çalışan bir çok firma, firma müdürü, şirket çalışanları ve gazeteciler olmuştur. Ancak doğru bildiğimiz yoldan milim santim sapmadan doğruları yazmaya devam ettik ve edeceğiz. Gelen tehdit ve karalamalar bizi yıldıramadı , yıldıramaz da ..

Önümüzdeki hafta başlayacağımız bu yazı dizimizle ilgili tüm kirli ilişki ve çamaşırları ortaya dökmemize sebep olan tehditler ve karalamalar durmaması durumunda kişileri ve çalıştıkları firmaları ile mesleklerini haber yapmaktan çekinmeyeceğimizi bilmelerini istiyoruz.

Fikirtepe Haber olarak Fikirtepe Haber'e ve çalışanlara yönelik yapılan sözlü ve fiili tehdit ve saldırıların savcılığa suç duyurusunun yapıldığının ve bu kişi ve kurumlar hakkında soruşturmaların açılarak devam ettiği bilgisini tüm kamuoyu ile paylaşmak isteriz.

Medeniyet maalesef geldiği seviyeye rağmen kendinden bazılarına hiç bir şey verememiştir. 

Fikirtepeye girmiş tüm firmaları dört dörtlük kabul etmek imkansızdır. Bakanlığın söylediği gibi vatandaşın da firma gibi kendisini sağlama alma hakkı kanunlarca koruma altına alınmıştır. Kimse kendisini kanunların üstünde göremez , görmemelidir.

Zaman zaman Fikirtepe Habere yapılan bu sözlü saldırılar haricinde fiber saldırılarının da bu kişler tarafından yapıldığı kuvvetle muhtemeldir. Alınmış bulunan ip numaraları hakkında da yasal süreç başlatılmıştır.

Güçlü sermaye odakları tarafından kurulmuş bulunan, Kendisine yönelik kamuoyu oluşturulması adına parasal olarak desteklenen bazı sivil toplum kuruluşları, her türlü gizli istihbari ve kişsel verileri elde edebilme hüneri ve gizemine sahip gazeteci tayfası ve aldıkları maaşlar ve edindikleri gayri menkul zenginliğinin sarhoşluğu ile komşularını satan aç gözlü bazı temsilciler ve daha kimler yok ki ..!  Hepsi yakında Fikirtepe Haberde firmasıyla , çalışanıyla , göreviyle ve mesleğiyle beraber olmak üzere tek tek ismen haberleştirelerek kamuoyuna deşifre edilerek kirli menfaat çarkı milletin gözleri önüne serilecektir.

Fikirtepeye girmiş bazı firma çalışanlarının sitemiz adını da taklit ederek ticari itibarımız üzerinden nemalanmaya çalışması ve Fikirtepe Haberi karalayarak zedeleme girişimleri karşısında, kendilerini yasal bir uyarı yaparak uyarmak istiyoruz.

İsim Hakkı ve semt isimleri konusunda hiç bir başka firmalara imtiyaz yapılamaz. Yapılmışsa da bunun itirazları ve nasıl yapıldığı yönünde gerekli mercilere suç duyurusunda bulunulacaktır.

Fikirtepe Haber , Gücünü sermaye ve kirli ilişkilerden değil halktan alan tek haber sitesidir. Sizlerin destekleri ile bu konuma gelmiş sizlerin destekleri ile de her türlü tehdit, sindirme , sözlü ve fiziki saldırıya rağmen yayın hayatına devam etmektedir.


Fikirtepe Haber olarak çalışanın ve iş yapanın yanında , yanlış yapanın , eksik ve kusurları olanında karşısında durmaya özen gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz. Bu bağlamda çalışan ve iş yapan firmaları alkışlamaya ancak varsa hatalar noktasında da uyarı yapmaya ve gerekirse yanlış ve kanunsuz işleri haberleştirerek kamuoyunu bilgilendirmeye devam edeceğiz. 

Yaptığımız bu yayınları maalesef menfaat , çıkar peşinde koşanlar adımızı karalamak için farklı yorumlamak suretiyle kamuoyu algısı üzerinde pr çalışması yapmaktadırlar. Ve itibarımızı kendilerince zedeleyebileceklerini zannederek gülünç duruma düşmektedirler.

İyi günde kalın , Fikirtepe Haber' de kalın ...


Kamuoyuna duyrulur ...


ajansFİKİRTEPE / Fikirtepe Haber

banner23
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Münir Günel 5 yıl önce

keşke fikirtepe'nin %10'u sizler gibi olsa emeklerinize teşekkürler.kaşeminize sağlık

Misafir Avatar
TEMEL ÇELİK 5 yıl önce

çalişmalarinizda başarilar di̇leri̇m.her zaman doğrunun yanindayiz.