FİKİRTEPE MANHATTAN OLMA YOLUNDA 2 ...
Fikirtepeliler için müjdeli bir haber olan, çantacıların kovulup halkın bu çantacıların işbirlikçilerinden kurtaracak ve Fikirtepe için değerli bir yatırım yapacak olan yabancı firmanın çalışmaları son aşamaya geliyor. 

Fikirtepe Haber olarak büyük bir başarıya imza atarak elde ettiğimiz bu görüntüler ve daha öncesinde yayınladığımız '' Fikirtepe Manhattan olma yolunda '' başlıklı haberle yayınladığımız görseller Fikirtepe dışında ulusal basında tarafından da ciddi takip edilerek büyük ses getirmişti.

Daha öncesinden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü Fikirtepe için bir tasarım çalışması yoğun ve gayretli bir çalışma sonucu yapmış ancak bazı istifalar ve personel değişikliği sonucu uygulanamadan rafa kaldırılmıştı.

Fikirtepeye değer katan ve halka kazandıran yeni bir konsept tasarım

Kısa zaman sonra tüm detayları ile tüm ulusal basında da dönmeye başlayacak yayınlarla tanıtılması beklenen bu yatırımcı firmanın her hangi bir anlaşma yapmadan ve hiç bir karşılık beklemeden sadece ciddiyetini göstermek için 3 aylık bir çalışmanın ürünü Fikirtepe Projesi ikinci tip seçenek görsellerinide Fikirtepe Haber olarak yayınlıyoruz.Tüm bu çalışmalar vatandaşların menfaati gözetilerek Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği aracılığı ile alternatif bir seçim olarak Fikirtepelilere sunulmaktadır. Fikirtepelileri çantacılara imza atmaları noktasında mecburmuş gibi söylem ve eylemlerler ile baskı altına alan bazı simsarların ve vatandaş görünümlü firma çalışanlarının foyası düşmek üzere. Fikirtepeliler büyük bir heyecanla bu yabancı firmanın gelmesini beklerken maalesef yabancı firmanın önünü kesip milleti çantacıların kucağına iten ve alternatif çözüm yollarını kapatmak için beyhude uğraşan insanların ve firma yöneticilerinin varlığı dikkatlerden kaçmamakta.
Bu isimleri zamanla sizler için deşifre edecek milletin ve yetkililerin dikkatine sunacağız.Mevcutta Fikirtepeye girmiş ve imza almış bulunan bir çok firmanın aradan geçen 2-3 yıllık zaman dilimine rağmen imza aldıkları adalar ile ilgili her hangi bir proje çalışması maalesef bulunmamaktadır.

Fikirtepe'de proje yapma noktasında ciddi olan yabancı firma hiç bir ada ile anlaşmamış ve hiç bir imza almamış olmasına rağmen ciddi ve tecrübeli bir ekibin yoğun çalışması sonucu Fikirtepe'de yapmayı düşündüğü proje için 3 seçenekli bir proje çizimi yapmış ve Fikirtepe Haber aracılığı ile bunun ilkini daha önce ikincisini ise bu haberle Fikirtepelilerin beğenisine sunmaktadır.Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği Halkın hakkının korunup mağdur edilmemesi için Tüm firmaların mevcut şartlarını güncelleyip adil ve güvenilir bir seviyeye getirmesi yönünde beklentisini dile getirmiş ve bununla ilgili çalışma yapan tüm ticari firmaları destekleyeceğini söylemiş, aynı beklentilerin sağlanması için bakanlık nezdinde de sözlü ve yazılı girişimlerde bulunmuştu.Çantacılar Tedirgin, Gelecek Fikirtepelilerin ...

Fikirtepe Dernek Başkanı Yasin BEKTAŞ, '' çalışmalar ete kemiğe bürünürken Fikirtepe'de çantacıların ve işbirlikçilerinin tedirginliği artmakta ve yabancı firma hakkında karalayıcı yayın ve söylemlerle milletin geleceğini karartmaya çalıştıkları gözlerden kaçmamakta'' dediler.

Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Dernek yönetimi bununla ilgili maalesef sözüm ona bazı sivil toplum görünümlü emlakçı kişiler ile çantacı firma savunucusu temsilcilerin bile bu işi karalamak amacı ile bazı bakanlık bürokrat ve personelleri ile olan özel ilişkilerini siper yaptıkları ve/veya böyle bir algı oluşturarak kamuyonun gözünü boyama girişimleri gözlerden kaçmamaktadır.

Bu kişiler ve yandaşları Çantacı firmaların lehine olacak şekilde Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği ve Fikirtepe Haber yöneticilerine hakaret ve tehditleri aleni savurmaktan bile kaçınmayarak adalet ve kanunlardan korkmadıkları yönlü imalarda bulunmaları tüm kamuoyunun gözleri önünde cereyan etmektedir.

Fikirtepe ve çevresi Kentsel Dönüşüm Dernek yönetimi olgunluklarını bozmadan ve bu tarz çirkin saldırılara karşı kendi seviyelerini düşürmeden, bununla ilgili gerekli resmi mercilere suç duyurusunda bulunduklarını söylediler.

Dernek yönetimi, kendileri ile her hangi bir şahsi bir husumetleri olmayan bu kişiler tarafından yapılan hakaret ve tehditlerin adalet önünde en ağır bir şekilde karşılık bulması için gerekli şikayet ve başvurularının delilleri ile beraber adalete teslim edildiğini de ayrıca vurgulayarak, bu hakaret ve tehditlerin kendilerini halkın hakkını ve doğruları savunmak , çantacılar ve iş birlikçileri ile mücadele etmeleri adına doğru yoldan saptırmayıp daha azimle ve kararlılıkla hareket etmelerini sağladığını bununla ilgili kendilerini teşvik eden en büyük gücün de halkın samimi söylem ve desteğinin olduğunu özellikle vurguladılar.

ajansFİKİRTEPE / Fikirtepe Haber
banner23
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
fkrtp 4 yıl önce

sayın yasin bektaş.insanlara bugüne kadar fikirtepede iş yapan diğer firmalara imza atma yönünde telkinde bulunmadınız da bu adı sizde saklı firmaya imza atılması yönünde algı operasyonu yapıyorsunuz.sizden baysaş a erkan inşaata nuğoğluna imza aılması yönünde hiç bir öneri dduymadık bugüne kadar.

Misafir Avatar
fkrtp 4 yıl önce

sayın yasin bektaş.insanlara bugüne kadar fikirtepede iş yapan diğer firmalara imza atma yönünde telkinde bulunmadınız da bu adı sizde saklı firmaya imza atılması yönünde algı operasyonu yapıyorsunuz.sizden baysaş a erkan inşaata nuğoğluna imza aılması yönünde hiç bir öneri dduymadık bugüne kadar.inşaata nuğoğluna imza atılması yönünde hiç bir öneri dduymadık bugüne kadar.halihazırda bu firmalarda iş yapıyor fikirtepede.kentplus teknik yapı gibi.bahsettiğiniz uluslararası firmaya olan inancınızın kaynağı nedir?

Misafir Avatar
fkrtp 4 yıl önce

sayın yasin bektaş.insanlara bugüne kadar fikirtepede iş yapan diğer firmalara imza atma yönünde telkinde bulunmadınız da bu adı sizde saklı firmaya imza atılması yönünde algı operasyonu yapıyorsunuz.sizden baysaş a erkan inşaata nuğoğluna imza aılması yönünde hiç bir öneri dduymadık bugüne kadar.teknik yapıy kentplusa vartaşa mesela..

Misafir Avatar
misafir @fkrtp 4 yıl önce

aynı şeyi niye defalarca yazıp kirlilik yaratıyorsun kardeş?

Misafir Avatar
misafir2 4 yıl önce

ciddi bir firma bu saatte mi ortaya çıkar? üstelik hiç bir adada çalışması da yokmuş. reklamdan başka bir şey değil. belli ki burda reklamını yapıp başka yerde inşaat yapacak.

Misafir Avatar
misafir2 4 yıl önce

ciddi bir firma bu saatte mi ortaya çıkar? üstelik hiç bir adada çalışması da yokmuş. reklamdan başka bir şey değil. belli ki burda reklamını yapıp başka yerde inşaat yapacak.

Misafir Avatar
mehmet @misafir2 4 yıl önce

hürriyet emlak değil burası, günlük pageview i bini geçmeyen bir sitede neden reklamını yapsın.

inandırıcılığına inanıyor musunuz derseniz; hayır.

her şey çok havada. yasin beyin bir bildiği vardır diyorum keşke görsellerin büyük hallerini yollasa da ne oluyor ne bitiyor, daha net görebilsek.

Misafir Avatar
yusuf 4 yıl önce

bu fırmanın cantacı olmadıgı ne malum. ya bırakın allah aşkına. bu habere cocuklar bıle guler.