EMİN EVİM 3. ADA SEÇİMİ İLE FİKİRTEPEYE GİRİŞ YAPTI
3. Ada Seçiminde Emin Evime İmza Çıktı

3. ada yönetiminden Ertuğrul Koşer Byeden aldığımız bilgiye göre uzun zamandır sabırla ve birlik içerisinde ada bütünlüğünü bozmadan yaptıkları araştırma ve görüşmeler sonucunda 3 firmada karar kıldıklarını ve bu 3 firmanında aynı şartlarda mutabık kalmalarına rağmen ada halkından taahhüt alarak seçime gittiklerini söyledi.

3.ada seçiminde ada malikleri hangi firmalar arasında seçim tercihi yaptılar ?

3.ada seçiminde ada malikleri aşağıdaki 3 firma arasından seçim tercihinde bulundular,

1- Başarır İnşat
2- Emin Evim
3- Doğa Yatırım 


Fikirtepe'de ender rastlanan durumlardan birisi olan seçime gitmeden önce çıkacak çoğunluk kararına uymak amacı ile tüm maliklerden taahhüt aldıklarını ve seçim sonucu oluşan % 80 katılım ve çoğunluğun isteği doğrultusunda Emin Evim ile anlaşmaya karar kıldıklarını söyledi.

Ertuğrul Bey Fikirtepe Habere yaptığı özel açıklamada, Firma ile bir ön protokol yaptıklarını, ve ilk imzaları atarak niyetlerini belli ettiklerini söyleyerek tüm ada sakinlerine ve Fikirtepeli komşularına örnek olması amacı ile hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Ertuğrul Bey yaptığı açıklamada her şeyi mütemadiyen yaptıklarını , seçimin taahhütlü olarak yapılacağnında önceden Bakanlığa bildirilerek haberdar edilmesininde Fikirtepe'de bir ilk olduğunu özellikle vurguladı.

 

3. Ada ve Firma ofisi nerede ?

Eminevim Fikirtepe projesi, Fikirtepe Bülbüller Sokak'ta Salı Pazarı'na komşu ve mandıra caddesinin bitiminde bir konumda hayata geçirilecek. 

Fikirtepe 3. Ada maliklerinin firma seçimi geçen hafta 6 Temmuz 2014 Pazar günü gerçekleşti. Eminevim Seçimin akabinde vakit kaybetmeksizin Fikirtepe irtibat ofisini açarak işlemlere başladı.
Ertuğrul Bey' den aldığımız bilgiler ışığında Emin Evim ile anlaşma şartları

1  - Tapu devri kesinlikle yok

2  - Hisse başına 5 Bin TL Bonus

3  - % 57 arsa sahiplerine % 43 müteahhit Firmaya olacak şekilde eşit bölüşüm

4  - İmza anında 3 aylık olmak üzere Kendi bağımsız bölümünü boş ve borçsuz teslim anında hemen nakden
toplam iki yıllık olmak üzere peşin kira ödemesi

5  - Aylık kira miktarı 1.250 TL

6  - Bağımsız bölümlerin paylaşımında ilk seçim hakkı arsa sahiplerinin olmak üzere yapılacak projenin eşit ve herkesin oranına göre bölünerek daha sonra istenilen bölümün arsa sahipleri tarafından seçilerek sağlanması ve bölüşümün yapılması

7  - Gold Sertifika Alım Garantisi

8  - 10 Milyon TL Teminat Mektubu

9  - Bir yıl aidat ödemesi yok

10 -Her daireye % 15 ek depo ve kiler sözü3. Adada İmza Alan Başka Firma Var mı !?

3.ada daha önceden Keleşoğlu Eba ile % 30 oranında anlaşma sağlamış ancak daha sonra firmanın yazılı taahhüdü üzerine ada malikleri yeni firma arayışına girmişlerdi. Emin evim bu durumu bilerek bu adaya girmiş bulunuyor ...


ajansFİKİRTEPE / Fikirtepe Haber
banner23
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
tülay ayaz 5 yıl önce

bunların olması şartmı

Misafir Avatar
gökhan 5 yıl önce

aman acele edin imza atmayan kalmasın.

Misafir Avatar
TEMEL ÇELİK 5 yıl önce

akilli dürüst fi̇rmalar i̇şi̇ yapar kurnaz şeytan mütahi̇tler si̇nek avlarlar

Misafir Avatar
TEMEL ÇELİK 5 yıl önce

beni̇m evi̇m yeni̇ olmakla beraber bu adada olsam i̇mzayi hmen atardim.

Misafir Avatar
raif tüfekçi 5 yıl önce

merak etmeyin oradada fikirtepe inatçısı diye adlandırılan fırsatçı ahlaksızlar mutlaka çıkacaktır

Misafir Avatar
Türk Man Fikirtepe 5 yıl önce

emin evim cidde ve kaliteli bir firma. ticari hayatı boyunca güçlü ve ilkeli olduğu hakkında çokça haberler zaten var. keleşoğlu ile ilgili de aralarında organik bir irtibat var. adanın akibeti için cidden doğru bir seçim olur. bazı karadenizli arkadaşlar o adadan yer alarak başka bir firmayı sokmak ve arka kapılardan nemalanmak peşindeler. bilgimiz var. emin evim firması ise tam tersine her girdiği adada sukuneti sağlayıp iş yapan olarak kendisini kabul ettiriyor. diğer bir firma daha var yeni yeni orada filizlenmek istiyor ama şuan o firmanin elindeki 2 ada hala imzalarını tamamlamış değil. 3. ada aldı ve devredileceği konuşuluyor. bu güzide ticari adamızı o başarıp başaramıyacağı belli dahi olmayan firmaya vermek intahar olur. evin evim ise cidden doğru bir tercih. hayırlı olsun. gözleri aydın.

Misafir Avatar
Başarana vermeyin. 5 yıl önce

başarana vermeyin. komisyoncu kaynıyor.