FİKİRTEPE VE ÇEVRESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM DERNEĞİNDEN TEŞEKKÜR AÇIKLAMASI
Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı Yasin Bektaş 28.09.2014 tarih ve Pazar günü Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği organizasyonu olarak yapılan yoğun katılımlı akademik Büyük Fikirtepe Toplantısı öncesi ve sonrası hakkında genel bir değerlendirme ve konuşmacı katılımcı değerli misafirlere teşekkür yazısı yayınladı.


Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı Yasin Bektaş,

İşte Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı Yasin Bektaş' ın teşekkür açıklaması;

Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı Yasin Bektaş, Fikirtepe halkının sorunlarının ve çözüm yollarının tartışıldığı toplantıda Mağdur Fikirtepelilerin sorunlarına lakayt kalmayarak konuşmacı ve dinleyici düzeyinde desteklerini esirgemeyen CHP İstanbul Milletvekilimiz sayın Kadir Gökmen Öğüt Beye, MHP adına toplantıya konuşmacı olarak katılan Şehir plancısı ve Mhp İstanbul Büyükşehir Belediyesi Adayı Rasim Acar Beye, Kadıköy Belediye Başkanının bir maruzatından dolayı katılamasa bile Belediyeyi temsilen konuşmacı olarak katılan Kadıköy Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Mustafa Günalp Beye, Konuşmacı olarak katılan CHP Kadıköy İlçe Sekreteri Sayın Nevzat Berk Beye, Merdivenköy Muhtarımız sayın Nazan Gürkan Hanımefendiye, Fikirbir Dernek Başkanı Sayın Menderes Yavuz Beye, Tarla Başı Kentsel Dönüşüm Dernek Sözcüsü Sayın Erdal Aybek Beye ve Dernek yönetimindeki tüm katılımcılara Değerli konuşma ve toplantıya katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti.

  
  CHP İ stanbul Milletvekil            MHP İstanbul B.Şehir Adayı     Kadıköy Belediye Başkan Yrd.
  Kadir Gökmen Öğüt                   Şehir Bimcisi Rasim Acar         Mustafa Günalp

Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı Yasin Bektaş Konuşmacıların haricinde tolantıda dinleyici olarak bulunan değerli katkı ve katılımları ile bizleri onurlandıran MHP İlçe Başkanı Zeki Cemal Çeliker Beye, Mhp İstanbul İl teşkilatından Burçin Bebe Hanımefendiye, Büyükşehirden Nurettin Yiğit Beye ve toplantı öncesi ve sonrası sağduyulu ve Fikirtepeiliğe yakışır bir duruş sergileyip dikkatle konuşmacıları dinleyip dertlerini dile getiren tüm Fikirtepeli ve diğer çevrelerden katılan dinleyici misafirlerimize ayriyeten teşekkürlerimizi borç biliyoruz. dedi. Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı Yasin Bektaş, toplantı öncesi ve sonrası birebir Şifaen, telefonla, e-mail ile veya sosyal medya facebook veya diğer site ve prtallar üzerindeki yorumlar ile her türlü moral desteği sağlayan ve sunan ve bizlere güç veren dost Fikirtepelilere de her ne kadar geç olsada 2 günlük rahatsızlığımdan dolayı fırsat bulduğum için memnuniyetimi ve teşekkürlerimi bir borç bildiğimi belirtmek İsterim.

Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği olarak kurulduğumuz günden beri bulunduğumuz çizgiden sapmadan aynı doğrultuda mazlum ve mağdurların sesi olmaya ve onların sıkıntılarını ve dertlerini çözüm odaklı daha geniş çevrelere duyurmaya devam edeceğimizi bilmelerini vurgulamak isterim dedi.
Bektaş bildirisine şöyle devam etti, yaptığımız çalışma ve toplantıların bir son değil bir başlanıç olarak değerlendirilmesi gerektiği birlik ve beraberlik içeirisinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada daha da yoğunlaştırılmış ve her türlü organizasyonu da içerecek şekilde faaliyetlerimize devam edeceğimizi tüm dostlarımızın ve Fikirtepelilerin bilmesini isteriz.Pazar günü yapılan toplantı sonucunda alınan kararların raporlaştırılarak Başta konuşmacı olarak katılan CHP Milletvekilimiz Kadir Gökmen Öğüt Bey ve Mhp Temsilcisi Rasim Acar Bey olmak üzere tüm siyasi partilere gönderilerek T.B.M.M. 'ne taşınacağını ve bu raporların çözüme yönelik yol gösterici olması bakımından başta hükümetimiz olmak üzere , Çevre ve Şehircilik Bakanlığına, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına, Kadıköy Belediyesine, Kadıköy Kaymakamlığımıza ve İlgili tüm Kurum ve kuruluşlar ile destek olabileceği düşünülen tüm Sivil Toplum Örgütlerine İletilerek takibi yapılacaktır.


CHP Kadıköy İlçe Sekreteri Nevzat Berk Bey ve Merdivenköy Muhtarı Nazan Gürkan Hn.

Bektaş yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarda tek kaynak ve güvendiğimiz mecra tamamen mazlum ve mağdur Fikirtepeli vatandaşlarımızdır. Bunun aksini beyan edenlere yapacağımız tek şeyin, birlik beraberlik içerisinde gücümüzü göstermek ve sesimizi daha gür duyurabilmek adına kenetlenerek derneğimize üye olunması ve yapılacak her türlü aktif faaliyetlerde destek olunmasıdır dedi.

ajansFİKİRTEPE / Fikirtepe Haber
banner23
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Fikirteli 4 yıl önce

Halkin yaninda olanlarin bizde fikirteprliler olarak yanindayiz tesekkurler fikittepe haber ve yasin bey

Misafir Avatar
Fikirtepe Haber 4 yıl önce

Biz de sizlere teşekkür ederiz.

Misafir Avatar
yapmayın ya 4 yıl önce

ne başarısı ya. gelenlerden kayda değer kimse yoktu. tamam emek vermişsiniz sağolunda olmamış arkadaş. kendimiz çaldık kendimiz oynadık.

Misafir Avatar
EROLkızılkaya 4 yıl önce

eğitim mahalleliyim ama böyle toplantı duyuruları yapılmadığı için nezaman nerde haberimiz yok