FİKİRTEPE KENTSEL DÖNÜŞÜM DERNEĞİNDEN FİKİRTEPELİ VATANDAŞ VE FİRMALARA DUYURU
Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı Yasin BEKTAŞ ajansFİKİRTEPE' ye bir açıklama yaparak Çevre ve Şehircilik Bakanlığında cuma günü yapılan toplantıda dile getirilen sıkıntılarla ilgili bir çalışma yaptıklarını söyledi. Bektaş, müsteşarın yazılı olarak kendilerine iletilmesi isteği doğrultusunda Dernek olarak, Fikirtepe'nin ve Fikirtepelilerin mevcuttaki sıkıntılarını, çantacı ve emlakçı firmaları da içeren hazır durumda bir çalışmalarının olduğunu söyledi.BEKTAŞ birkaç gün içinde bakanlığa sunulacak ve bir dosya haline getirilen çalışmaya tüm vatandaşların ve firmalarında katılımlarını beklediklerini belirtti. 

Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönşüm Derneği başkanı Yasin BEKTAŞ , dernek olarak, imza atmış veya atmamış tüm vatandaşların haklı talep ve şikayetlerini yazılı olarak kendilerine bildirmelerini beklediklerini söyledi.  BEKTAŞ, bu talepleri kendi çalışmalarına ekleyerek hakların korunması ve rant peşinde koşanlara prim verilmeden sürecin hızlandırılıp Fikirtepelilerin mağduriyetliklerinin bitirilmesi için bakanlık müsteşarına ileteceklerini söyledi.Kimler yazılı başvuru yapabilir?

Fikirtepe ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Derneği başkanı Yasin BEKTAŞ, Fikirtepe' de imza almış ama, yıllar geçmesine rağmen hiç bir faaliyette bulunmayan firmalar dahil, sözleşmelerden kaynaklanan haklı sebeplerden ötürü imza atmamış ya da imza atmış ama sonradan bazı sıkıntıları fark eden vatandaşlar bu sıkıntılarını yazılı olarak kendilerine ileterek başvurabilir, dedi.

BEKTAŞ ayrıca yaşanılan mağduriyetliklere değinerek şöyle devam etti, çantacılık - emlakçılık yapan firmalar ve adalarında bulunan imza atmamış vatandaşların neden ve sebepleri ile her türlü haklı gerekçelerini yazılı olarak kendilerine iletebelecekleri gibi farklı rantsal beklenti ve fırsatçılık yapan vatandaşlardan kaynaklanan veya resmi hehangi bir nedenden ötürü iş yapamayan firmalarında kendilerine bu sebepleri yazılı iletmek koşulu ile başvurabileceklerini söyledi.

Bektaş ayriyeten Ciddi olarak iş yapacak ama kendisinden kaynaklanmayan sebeplerden ötürü sıkıntı yaşayan firmaların da yaşanılan sıkıntıları yazılı olarak kendilerine iletmelerini imza atmış çoğunluk vatandaşların da haklarının korunması ve savunulması adına beklediklerini özellikle vurgulayarak belirtti.

Bektaş yazılı olarak taleplerin iletilmesi için vatandaşların , '' 0549 8413716 '' numaralı telefondan ve/ veya '' fikirtepedernegi@hotmail.com '' e-mail adresinden kendilerine ulaşabileceklerini söyledi,

ajansFİKİRTEPE / Fikirtepe Haberbanner23
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Emin sevim 5 yıl önce

kardeşim hepiniz rant peşindesiniz. senin niye arıyalım. biz kendimiz isteklerimizi iletemiyormuyuz. ayrıca fikirtepe haberin dernekle bir bağı sözkonusu galiba.

Misafir Avatar
ajansFİKİRTEPE @Emin sevim 5 yıl önce

Sayın Emin Sevim Bey herkes istediği şikayet ve dilekçesini veya bilgilerini istediği ve ulaşabildiği makama iletebilir verebilir. bu konuda herkesi̇n kendi̇ i̇nsi̇yati̇f hakki vardir. Fikrtepe Kentsel Dönüşüm Derneği olarak bu konuda vatandaşlara katkı sağlamak ve resmi̇ merci̇lerde haklarını savunmak ve araştırmak i̇çi̇n kurulmuş bulunmaktadir.

Derneklerin amacı vatandaşların birlik ve beraberlik içerisinde toplum gücü ile haklarını aramak ve kollamaktır.

Fikirtepe Haber olarak 4 yıldır tarafsız ve şeffaf olarak yayın yapmakta bu konuda yayınladığı haberler ile Fikirtepe'nin ve fikirtepelilerin sesi olmaya devam etmektedir. Fikirtepe Haber 4 yıldır tüm tarafsız ve şeffaf haberleri ile tüm yetkili mecralar ile ilgili kişilere haber kaynağı olmaya ve Fikirtepelilerin sesini duyurmaya devam etmektedir.

Fikrtepe Haber olarak gönüllü, şartsız olarak tüm mağdur vatandaşlar ile kendisinie iletilen toplumun yararına belgeli haber, duyuru ve her hangi bir organizasyonunu duyurmak isteyen herkese kapılarını sonuna kadar açmıştır ve gerekli tüm desteği yayınları ile vermektedir.

Saygılarımızla

ajansFİKİRTEPE

Misafir Avatar
emin sevim 5 yıl önce

işiniz gücünüz rant rant rant. haberlerijizi okuyorumda iş dernek reklamina dönmüş